Secretara, Full time, Cluj-Napoca, Romania

Job information

Position
Secretara
Department
ADMINISTRATIV/SECRETARIAT
Target Date
2018-10-12
Location
Cluj-Napoca
Country
Romania

Requirements
abilitati de comunicare, organizat, bune cunostinte ale pachetului Microsoft Office

Description

Cautam o persoana pentru sediul nostru din Cluj-Napoca.

Responsabilitati:

·       comunica telefonic / pe e-mail / direct cu angajatii, raspunde solicitarilor acestora

·       asigura activitati de suport pentru departamentele: recrutare, administrare personal si contabilitate

·       proceseaza si distribuie corespondenta

·       tine evidenta necesarului de aprovizionare si efectueaza comenzile necesare

·       tine legatura cu furnizorii

·       realizeaza diferite evidente, rapoarte

·       asigura protocolul necesar in cadrul intalnirilor

·       traduce documente la nevoie

Candidatul ideal:

·       entuziast, energic si comunicativ

·       organizat, sa lucreze cu date, informatii, documente

·       empatic, capabil de a intelege si relationa cu diferite tipologii de personalitate

·       utilizator eficient a pachetului Microsoft Office

·       dispus sa ajute si sa se implice in activitatile de echipa

·       sa ii placa sa contribuie cu idei, solutii, sa aiba initiativa si sa rezolve situatiile cu care se confrunta